Stavebnice porovnanie ceny

LEGO 8073

LEGO 8073

Nelítostný bojovník-Manta, vybavený trojzubcem, brázdí mořské dno neuvěřitelnou rychlostí!

LEGO Kocky Monster Trucks

LEGO Kocky Monster Trucks

Priprav sa na fantastický súboj, v ktorom sa proti sebe na majstrovstvách sveta postaví červený Texas Monster Truck a modrý policajný Monster Truck! Ak chceš vyhrať pohár, vyleť z odpaľovacej rampy a preskoč žlté auto! Pre prípad poruchy je pripravený mechanik s hasákom, ktorý rozbitý truck v okamihu opraví! Táto pestrofarebná LEGO® súprava obsahujúca 197 prvkov ponúka hodiny zábavného stavania! Obsahuje 3 stavebné karty, skvelý plagát a letáčik pre rodičov s nápadmi na inšpiráciu, ktoré ešte viac podnietia tvorivosť. Obsahuje 3 minifigúrky: pretekára Texas Monster Trucku, pretekára policajného Monster Trucku a »

LEGO DUPLO Ville Zoo kamarádi

LEGO DUPLO Ville Zoo kamarádi

S touto stavebnicí Lego Duplo zažiješ spoustu zábavy každý den! V arktické expozici v zoo je čas her. Užij si zimní zábavu s roztomilým mládětem ledního medvěda a tučňákem. Pohraj si s průhlednými ledově modrými a šedými Lego Duplo kostkami. Pusť se do svého prvního stavění s přátelskými Duplo zvířátky. Stavebnice Lego Duplo podporuje jemnou motoriku a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace. Doporučený věk: 1,5 - 5 let »

LEGO Duplo kocky Tvorivý piknik

LEGO Duplo kocky Tvorivý piknik

LEGO - Duplo kocky, Tvorivý piknik. Veková kategória (v rokoch): 1,5 - 5

DUPLO 5632

DUPLO 5632

Malé tigrie mláďa potrebuje veľkú starostlivosť. Priateľský ošetrovateľ presne vie, čo treba. Malé tygří mládě potřebuje velkou péči. Přátelský ošetřovatel přesně ví, co je třeba. od 18 mesiacov, počet dielikov: 4ks

LEGO DUPLO Ville Zoo autobus

LEGO DUPLO Ville Zoo autobus

S touto stavebnicí Lego Duplo zažiješ spoustu zábavy každý den! Naskoč do zoo autobusu pomalovaného zebřími pruhy a vydej se na safari! Objevuj tajemství divočiny a vyhlížej zvířátka. Použij k tomu hledáček videokamery - můžeš třeba předstírat, že natáčíš pštrosy, zebry nebo lvy. Obsahuje 2 Lego Duplo figurky: řidiče a pasažéra. Stavebnice Lego Duplo podporuje jemnou motoriku a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace. »

LEGO Lord of the Rings Bane v Moria

LEGO Lord of the Rings Bane v Moria

Pri svojej púti po Stredozemí prechádza statočné Spoločenstvo prsteňa cez opustené Bane Morie. Pippin, Boromir, Gimli a Legolas, ktorí sú prenasledovaní zlými obludami Morie a obrím jaskynným trolom, sa stretnú so svojimi prenasledovateľmi v Balinovej hrobke. Podarí sa hrdinom tlupe prenasledovateľov zmiznúť a vyviaznuť bez zranení? Súčasťou je 6 minifigúriek: Pippin, Boromir, Gimli, Legolas a 2 obludy Morie. Sada obsahuje obrieho jaskynného trola a 2 kostlivcov.

DUPLO 5643

DUPLO 5643

DUPLO figurka dědečka, který se rád stará o stále hladové malé prasátko. Nové DUPLO figurky a DUPLO kostky, které rozšířují možnosti hry se stavebnicemi DUPLO LEGO Ville. Prasátko má hlad, ale dědeček je vždy nablízku, aby ho nakrmil. od 18 mesiacov, počet dielikov: 4ks Vek: 1 - 5 rokov.

LEGO DUPLO Ville Cirkusové představení

LEGO DUPLO Ville Cirkusové představení

S touto stavebnicí Lego Duplo zažiješ spoustu zábavy každý den! Dívka z cirkusu nacvičuje na velké cirkusové představení drezúru lachtanů. Pomoz jí zvládnout její velké vystoupení. Jakmile lachtani zvládnou balancovat s kostkami na čumáku, hoď jim za odměnu chutnou rybičku. Obsahuje Lego Duplo figurku cirkusové dívky. Stavebnice Lego Duplo podporuje jemnou motoriku a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace. Doporučený věk: »

LEGO Galaxy Squad Obří sršeň

LEGO Galaxy Squad Obří sršeň

Zaraz rozzúreného GALAXY SQUAD komárieho votrelca za volantom hrozivého Obrieho sršňa! Snaží sa zasiahnuť hrdinu galaktického tímu strelami vypálenými z Obrieho sršňa. Prenasleduj ho na rýchlomotorke veliteľa červeného tímu Billyho Starbeama! Pozor na nastraženú lepkavú pascu Obrieho sršňa! Odpáľ odnímateľné blastery a spoj sa s jeho robotickým poskokom a zachráň svet pred tými prerastenými chrobákmi! Priprav sa na poriadnu hmyziu bitku proti kokónom Obrieho sršňa, pohyblivým krídlam, odnímateľnej zbrani a funkcii strieľania. Súčasťou sú 3 minifigúrky s rôznymi zbraňami: Billy Starbeam, robotický poskok s raketovým batohom »


1 2 3121 122 123 124

Porovnanie ceny - lacné Stavebnice zo spoľahlivých internetových obchodov. Stavebnice aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.